O firmie

nasza firma

w równowadze z przyrodą

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana załoga!

Rys historyczny

Działamy na rynku 26 lat, początkowo jako firma zajmująca się między innymi ślusarstwem i obróbką skrawaniem, związana z rynkiem energetycznym.

Dynamiczny rozwój technologii w technice grzewczej szczególnie pod koniec lat 90-tych oraz zapotrzebowanie na nowe technologie pozwolił nam w pełni wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie na nowych płaszczyznach.

Wykonywaliśmy wtedy kotłownie gazowe, olejowe oraz instalacje kolektorów słonecznych do ogrzewania ciepłej wody. Sukcesywnie rozszerzaliśmy zakres oferowanych usług.

Rozwój firmy

Nasza oferta zaczęła obejmować montaż biologicznych oczyszczalni ścieków zarówno przemysłowych jak i przydomowych, przyłączy wodnych i kanalizacji. Poszerzyliśmy działalność o montaż klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła.

Wieloletnia praca, konsekwentne działania, szkolenia oraz wysoko wykwalifikowana załoga pozwoliła nam na zastosowanie naszej wiedzy w budowie energooszczędnych domów szkieletowych, które sami wykonujemy od podstaw pod klucz.

Posiadamy pełny asortyment sprzętu niezbędnego do realizacji powierzonych nam zadań, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy kompleksową obsługę wszelkich projektów co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zadowolonych klientów

Ukończonych realizacji

Maszyn budowlanych

Wsparcie serwisowe